Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Schronisko młodzieżowe

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Zespole Szkół i Placówek w Barnowie Sandomierskim

Baranów Sandomierski, ul. Kościuszki 6

39-450 Baranów Sandomierski

Wychowawca schroniska - Paulina Działo

tel. 502 373 815

 

 

 

W Zespole Szkół i Placówek w Barnowie Sandomierskim  od 01.09.1994r. działa Szkolne Schronisko Młodzieżowe. Schronisko posiada 30 miejsc noclegowych. Trwa sezonowo od 1 lipca do 25 sierpnia.

Swoje zadania realizuje w oparciu o: wygodną zmodernizowaną kadrę reagującą na potrzeby naszego turysty oraz szeroką ofertę usług dodatkowych spełniającą ich oczekiwania.

 

W schronisku jest kuchnia, jadalnia, łazienki, przechowalnia rowerów, świetlica, stoły do tenisa stołowego i plac zabaw. W SSM znajduje się kuchnia ze stołówką wyposażona w lodówkę, mikrofalówkę, kuchnię gazową i zestaw podstawowych naczyń, co pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków przez turystów. Niska cena, wysoki standard i miła obsługa sprawiają, że odwiedza nas wielu turystów z całego kraju.

-Młodzież szkolna, akademicka  nauczyciele oraz opiekunowie zorganizowanych grup młodzieżowych za nocleg płacą 14,00 zł.,

-Osoby posiadające legitymację PTSM – 11,20 zł.,

-Osoby posiadające odznakę Zasłużony Działacz Turystyki – 7,50 zł.

-Dla pozostałych koszt noclegu wynosi 16,00 zł

 

Misją Szkolnego Schroniska Młodzieżowego jest upowszechnianie krajoznawstwa i turystyki oraz umożliwienie odkrywania dziedzictwa kulturalnego Baranowa Sandomierskiego i okolic.

 

Szczegóły dot. Szkolnego Schroniska Młodzieżowego na stronie: http://zsip.pl/organizacja-pracy/schronisko-mlodziezowe/