Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Informacje ogólne

MARKIZETA Solarscy sp. j.

Firma „MARKIZETA” z siedzibą w Skopaniu działa nieprzerwanie od 1991 roku. Specjalizuje się w dystrybucji tekstyliów domowego użytku, takich jak: firany, zasłony, konfekcja stołowa, ręczniki, narzuty, pościel itp.

Od początku swojej działalności stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów zarówno pod względem najlepszego wzornictwa, jakości oraz wyjątkowo niskich cen, ale również stałej poprawy obsługi i współpracy z Klientami poprzez wprowadzanie nowoczesnych systemów i technologii. Większość oferty stanowi asortyment, który produkowany jest na wyłączność firmy MARKIZETA. Są to produkty wysokiej jakości, projektowane przez naszych własnych designerów, jak również przez artystów z kraju i zagranicy. Nasza kolekcja to kilkaset wzorów firan i tkanin zasłonowych dostępnych w metrażu, ale również gotowe produkty, takie jak konfekcja stołowa, ręczniki, pościel, narzuty, firany i zasłony. Poza tym przygotowujemy indywidualne zamówienia, tworzone przez naszych projektantów, a zainspirowane przez samych Klientów. Wysoką jakość produktów oraz znakomity serwis potwierdza ponad 1000 odbiorców hurtowych z Polski, jak również z Czech, Słowacji, Niemiec, Ukrainy, Rosji, Litwy, Węgier i innych krajów Europy. Rozbudowany sposób dystrybucji w firmie MARKIZETA, oparty na nowoczesnym systemie finansowo-magazynowo-handlowym, jak również wykwalifikowany zespół pracowników pozwala na natychmiastową reakcję na potrzeby Klienta. Ponad 50 pracowników w siedzibie firmy oraz kilkunastu Przedstawicieli na terenie całego kraju jest do dyspozycji Klientów firmy w dni robocze w godzinach 8 – 16. Dodatkowo, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku Klienci mogą korzystać z nowoczesnej platformy jaką jest Hurtownia Internetowa. Wysoka jakość produktów oraz usług oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, zostały również zauważone przez fachowców, co zaowocowało zdobyciem prestiżowych wyróżnień Gazele Biznesu 2009 oraz Diament miesięcznika Forbes 2010.

Posiadamy nowoczesną drukarnię tkanin, e-hurtownię, najlepsze krawcowe, produkujemy rolety rzymskie i szyjemy na flexach. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Skopaniu na ulicy Jana Pawła II 128. 

 

MARKIZETA Solarscy sp. j.
39-451 Skopanie, ul. Jana Pawła II 128
tel. +48 15 811 02 86
email:
www.markizeta.com.pl

“Wisan – fabryka firanek, producent tkanin, zasłon i obrusów

Od ponad 65-ciu lat działamy jako fabryka firan. Tworzymy dla Państwa tekstylia najwyższej jakości, niezbędne w każdym domu. Jako największy producent firan w Polsce i jeden z największych w Europie eksportujemy swoje wyroby na wszystkie kontynenty. Działamy jako producent firan, obrusów, tkanin, zasłon, bieżników, serwet, rolet. Nasze wyroby znajdą Państwo w każdym polskim mieście. Dbając o Państwa wygodę, zapewniliśmy dostęp do naszych artykułów dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu za pośrednictwem sklepu internetowego. Jego oferta jest unikatowa, różna od oferty sklepów stacjonarnych. Dwa razy w roku wydajemy katalog Domu Sprzedaży Wysyłkowej – DSW, który można zamówić bezpłatnie za pomocą strony internetowej lub telefonicznie. W sklepie wyprzedażowym oferujemy końcówki serii kolekcji. W dziale Dekoratorni wykwalifikowana kadra doradza, jakie firanki wybrać i uszyje je dla Państwa na indywidualne zamówienie. Bez przeszkód mogą Państwo śledzić nasze promocje z każdego miejsca na Świecie. Odbiorców hurtowych zaś zapraszamy do kontaktu i współpracy z Działem Sprzedaży Hurtowej. Gwarantujemy atrakcyjne rabaty i zawsze najwyższej jakości wyroby.

 

Fabryka Firanek "WISAN" S.A.
39-451 Skopanie
woj. podkarpackie
tel. centrala +48 (015) 812 22 02
fax. sekretariat +48 (015) 812 23 03
e-mail: wisan@wisan.pl

www.wisan.pl

www.sklep.wisan.pl