ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO NA PALIWO

15-07-2014

I N F O R M A C J A

Rolnik, który chce otrzymać zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej
p o w i n i e n:

- w terminie od 1 sierpnia 2014r.  do 31 sierpnia 2014 danego roku złożyć stosowny wniosek.
(Uwaga!  we wniosku należy podać numer NIP, PESEL, dane z dowodu osobistego, dokładny adres zamieszkania,  jak również numer rachunku bankowego, imię, nazwisko i adres posiadacza rachunku, pisemną zgodę współposiadaczy gruntu na wypłatę zwrotu podatku celem uniknięcia dodatkowych wezwań o uzupełnienie brakujących danych)

• wniosek można pobrać w Urzędzie Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim na stanowisku
  • Podatków i Opłat Lokalnych w pokoju nr 14,
  • do wniosku należy dołączyć faktury VAT stanowiące dowód zakupu oleju napędowego wystawione w okresie
  • od     1 lutego 2014 r.  do 31 lipca  2014 r.
  •  wnioski należy składać na stanowisku Podatków i Opłat Lokalnych w pokoju  nr 14.

Należność wypłacana będzie przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku a w szczególnych przypadkach gotówką w Banku Spółdzielczym w Baranowie Sandomierskim w terminie: do 31 październik 2014 roku.

Maksymalna kwota zwrotu podatku akcyzowego na 1ha użytków rolnych w 2014 roku wynosi 81,70zł.
Wnioski oraz dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim
w pokoju nr 14, telefon (0-15) 811 85 81  wew. 111.

Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca: Tomasz Priuś