Zimowe szaleństwo na stoku

03-02-2014

Od czwartku 30 stycznia ruszył stok narciarski w Siedleszczanach, koło Baranowa Sandomierskiego. Na jego terenie znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Stok jest sztucznie naśnieżany co pozwala na jazdę na nartach przy niesprzyjającej aurze nawet, gdy nie będzie naturalnego śniegu, ale pod warunkiem, że będzie mróz. Stok w Siedleszczanach jest ratrakowany i oświetlony.

W ofercie ośrodka narciarskiego dla narciarzy i snowboardzistów:
- wyciąg orczykowy o długości trasy zjazdowej 370m;
- wyciąg „ośla łączka” o długości 100 m, który doskonale nadawać się będzie dla najmłodszych i do nauki jazdy;
- profesjonalna wypożyczalnia sprzętu narciarskiego,
- szkółkę narciarstwa;
- dwa darmowe parkingi (jeden zlokalizowany jest na dole wyciągu, tuż przy stanowisku kasowym, a drugi u góry, gdzie można dojechać od strony Siedleszczan).
Stok czynny jest od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 9-20. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 788 006 009.
www.siedleszczany-ski.pl

Foto .Tomasz Młyniec