Zawiadomienie o przetargach

09-12-2020

ZAWIADOMIENIE O PRZETARGACH

Zawiadamia się, że w dniu 15 grudnia 2020 r. (wtorek) o godz.  9 –tej, rozpocznie się I ustny nieograniczony przetarg na sprzedaż drzew gatunku: Wierzba, Lipa, Brzoza, Dąb, Jarząb pozyskanych z gruntu Gminy Baranów Sandomierski, położonych w miejscowości Baranów Sandomierski.

Zbiórka osób zainteresowanych przetargiem o godz.9.00 obok altany grillowej przy ul. Mickiewicza w Baranowie Sandomierskim, o godz. 9.30 przy budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Baranowie Sandomierskim.

Jednocześnie zawiadamiamy,  że   w  dniu 16 grudnia 2020r.  (środa) o godz. 11-tej, odbędzie się I ustny nieograniczony przetarg, na sprzedaż drzew  pozyskanych z gruntów Gminy Baranów Sandomierski, położonych w miejscowości  KACZAKI.

Zbiórka osób zainteresowanych przetargiem obok posesji „Pana Władysława Trela” w Kaczakach.

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur