„Z KOLEJARZEM WIEM W CO GRAM”.

01-08-2014

Zarząd LZS Kolejarz Knapy serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 3 sierpnia na imprezę sportowo-rekreacyjną p.t. „Z KOLEJARZEM WIEM W CO GRAM”.
Impreza składać się będzie z dwóch części. Część pierwsza – turniej sportowy, w którym uczestniczyć będą drużyny „oldboyów” – rozpocznie się na stadionie sportowym o godzinie 12:00 i potrwa około 5-6 godzin. W przerwie rozgrywek konkursy strzeleckie i sprawnościowe oraz inne zabawy z piłką.
Część druga – festyn rekreacyjny - rozpocznie się o godz. 18:00. Program festynu urozmaicą występ uczniów Szkoły Podstawowej w Knapach, konkursy integracyjne oraz karaoke. Zagra zespół Kalifornia.
W programie imprezy przewidzieliśmy też: cenne nagrody dla uczestników konkursów; dla kibiców i uczestników festynu grochówka, grill i napoje. Dla najmłodszych BEZPŁATNE zjeżdżalnie!!
Około godz. 22:00 pokaz sztucznych ogni!!
Zapraszamy!!
Operacja pt. „Z Kolejarzem wiem w co gram” współfinansowana za pośrednictwem Stowarzyszenia Lasowiacka Grupa Działania ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 „wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w ramach tzw. „Małych Projektów”, Osi IV Leader, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca: