Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

XIV Gminny Turniej Sportowy o Pucharek Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski

10-01-2014

Zgodnie z tradycją w pierwszy dzień zimowych ferii dnia 20.01.2014 roku o godz. 10.00 odbyła się w Zespole Szkól i Placówek w Baranowie Sandomierskim XIV edycja Turnieju Sportowego o Pucharek Burmistrza Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim.
     Zawody obejmowały sześć konkurencji sprawnościowych, w których brali udział uczniowie klas I – III ze Szkół Podstawowych naszej gminy.
    Całą uroczystość uświetnili zaproszeni goście w osobach Burmistrz Miasta i Gniny w Baranowie Sandomierskim Jacek Hynowski, Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego Krzysztof Pitra, Prezes Parafialnego Klubu Sportowego w Baranowie Sandomierskim Krzysztof Solarski i Przewodnicząca Rady Rodziców ZSiP w Baranowie Sandomierskim Karina Łukasiewicz.

  „Pucharek Burmistrza” zdobyła Szkoła Podstawowa z Baranowa Sandomierskiego, która zajęła I miejsce
II miejsce Szkoła Podstawowa z Woli Baranowskiej.
III miejsce Szkoła Podstawowa z Dąbrowicy.
IV miejsce Szkoła Podstawowa z Durdów.
V miejsce Szkoła Podstawowa ze Skopania.
    Wszystkie zespoły biorące udział w turnieju otrzymały dyplomy i piłki sportowe ufundowane przez Burmistrza Jacka Hynowskiego oraz dodatkowe piłki ufundowane przez Starostę Krzysztofa Pitrę.

     Zmagania sportowe dały dzieciom dużo radości i satysfakcji. Były atrakcyjną formą spędzenia wolnego czasu. Dzieci utrwaliły poprawne relacje między sobą, zasady czystej rywalizacji obowiązujące w zmaganiach sportowych, a dorośli mieli okazją podziwiać talenty i cieszyć się sukcesami najmłodszych.
     Turniej o Pucharek Burmistrza pokazał uczniom jak można w atrakcyjny sposób i bezpiecznie spędzić czas ferii zimowych.

    Pani dyrektor Zespołu Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim  Maria Pietrzyk powiedziała: „ Jestem Pełna podziwu i uznania dla wszystkich uczniów, którzy brali udział z zawodach. Mam nadzieję, że wyrosną z was wspaniali sportowcy”. Za inicjatywę całego przedsięwzięcia skierowała podziękowania nauczycielom Grażynie Solarskiej i Renacie Malinowskiej,  nauczycielom nauczania zintegrowanego i opiekunom drużyn.

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca: Tomasz Priuś
Data wytworzenia: 2014-10-02
Data publikacji: 2014-10-02
Data modyfikacji: 2014-10-02