Wyniki wyborów w sołectwie Dymitrów Duży

15-03-2021

Zgodnie z Zarządzeniem nr 20/2021 Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski z dnia 17 lutego 2021 roku, w dniu 14 marca 2021r. odbyły się wybory sołtysa w miejscowości Dymitrów Duży.
W związku z rezygnacja z funkcji sołtysa dotychczasowego sołtysa Sołectwa Dymitrów Duży mieszkańcy wybrali nową osobę na to stanowisko.

Niedzielne głosowanie trwało od godz. 8.00 do godz. 15.00 w Świetlicy Wiejskiej w Dymitrowie Dużym.

Podczas wyborów na sołtysa oddano łącznie 51 ważnych głosów. Po sprawnie przeprowadzonym głosowaniu wyniki przedstawiają się następująco:

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej

Kandydat z największą ilością głosów

Liczba głosów

,,TAK’’

Liczba głosów

,,NIE’’

Głosy nieważne

Dymitrów Duży

Grzegorz Ciździel

47

4

Zwycięzcy  gratulujemy, życząc wytrwałości, sukcesów i satysfakcji z pełnionej funkcji.

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski dziękuje za obywatelską postawę i oddanie głosów w niedzielnych wyborach. Członkom Obwodowej Komisji Wyborczej natomiast za sprawną pracę podczas pełnienia obowiązków.

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur