Wycieczka rowerowa „Rowerem na spotkanie lata”

12-06-2014

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej „GAJ” w Woli Baranowskiej oraz Stowarzyszenie "Lasowiacka Grupa Działania" serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na wycieczkę rowerową „Rowerem na spotkanie lata”, która odbędzie się w dniu 22 czerwca 2014 r. Rozpoczęcie wycieczki  o godz. 14.00 na parkingu przy kościele w Woli Baranowskiej.  Zapisy osób chcących wziąć udział w wycieczce odbywać się będą w Zespole Szkół w Woli Baranowskiej oraz pod nr telefonu 692411 829.
W PROGRAMIE

• SPOTKANIE  Z POLICJĄ
  • WYCIECZKA  ŚCIEŻKĄ ROWEROWĄ WYZNACZONĄ W RAMCH ,,EKOMUZEUM’’ TZW. DUŻA PĘTLA . START Wola Baranowska – parking przy kościele - Ślęzaki – Marki- Durdy- Knapy- Wola Baranowska  - Zbiornik Wodny „GAJ” – META. CZAS PRZEJAZDU  OKOŁO 2 GODZ.
  • KONKURSY ZE ZNAJOMOŚCI REGIONU, WALORÓW TURYSTYCZNYCH NA OBSZARZE LASOWIACKIEJ GRUPY DZIAŁANIA , SLALOM ROWEROWY, GRY I ZABAWY.
  • POCZĘSTUNEK

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie sprawnego technicznie roweru, osoby niepełnoletnie jadą pod opieką rodziców lub opiekunów pełnoletnich. Regulamin wycieczki dostępny na http://www.wolabaranowska.pl

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
w ramach Osi 4 Leader 431 „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejetności i aktywizacja” realizowanego przez Stowarzyszenie „Lasowiacka Grupa Działania”