Oficjalna Strona Miasta i Gminy

Baranów Sandomierski

Aktualności

Wiosenne czytanie bajek w MGOK

09-04-2014

Wiosenny słoneczny dzień  był głośny i radosny w Bibliotece Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim. Na kolejne spotkanie z bajką  przybyły dzieci z Ochronki w  Baranowie Sandomierskim.  Burmistrz Miasta i Gminy Pan Jacek Hynowski czytał dzieciom, które w  wielkim skupieniu słuchały bajek . Pan Burmistrz przedstawił opowiadania Marii Kownackiej,  Stefanii Szuchowskiej i Hanny Zdzitowieckiej . Tematem przewodnim spotkania było szukanie Wiosny.
Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, były zagadki i pogawędki na temat pierwszych zwiastunów wiosny,  nasz Gość oprócz czytania,  ujawnił również swoje zdolności wokalne. Na zakończenie spotkania były życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, oraz piosenka. Pan Burmistrz na ręce siostry Barbary przekazał dla dzieci słodycze.
Po spotkaniu na dzieci czekały materiały plastyczne, które zostały wykorzystane przez dzieci do wykonania Pani Wiosny. Nad przebiegiem prac czuwała pani Magda Stokłosa, instruktor plasttyki. Spotkanie zorganizowały pani Danuta Grabska, i Anna Grabowska.

bip
Podmiot publikujący: Gmina Baranów Sandomierski
Osoba odpowiedzialna:
Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca:
Data wytworzenia: 2014-10-01
Data publikacji: 2014-10-01
Data modyfikacji: