Spartakiada Emerytów i Rencistów

09-09-2014

Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej i Rozwoju Przedsiębiorczości  w Gminie Baranów Sandomierski ,,Sokół’’  we współpracy z Mirosławem Plutą  Posłem  na Sejm RP organizuje Spartakiadę Emerytów i Rencistów w Baranowie Sandomierskim dnia 6 września 2014 roku o godz. 13.30 na stadionie sportowym w Baranowie Sandomierskim (obok placu targowego). Celem spartakiady jest pobudzenie i  motywowanie  emerytów i rencistów do aktywnego spędzania czasu oraz integracja środowisk emeryckich. Uczestnicy Spartakiady rywalizować będą indywidualnie w 8 konkurencjach: zawody wędkarskie,  Nordic –Walking, biegi na 60 m, strzały do bramki, turniej tenisa stołowego, slalom,  rzut do celu, pchnięcie kulą. Przewidujemy, że w poszczególnych konkurencjach udział weźmie ok. 130 uczestników wcześniej zgłoszonych do udziału w spartakiadzie. Patronat Honorowy nad imprezą objęli: Mirosław Pluta Poseł na Sejm RP, Władysław Kosiniak-Kamysz Minister Pracy i Polityki Społecznej, Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, Małgorzata Chomycz – Śmigielska Wojewoda Podkarpacki, Krzysztof  Pitra Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego oraz  Jacek Hynowski Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski. Operacja pt. ,,Organizacja imprezy kulturalno-sportowej pn. ,,Spartakiada Emerytów i Rencistów w Baranowie Sandomierskim” współfinansowana za pośrednictwem Stowarzyszenia Lasowiacka Grupa Działania ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 „wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w ramach tzw. „ Małych Projektów”, Osi IV Leader, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca: