Skopanie Osiedle w świątecznej szacie

17-12-2020

W centrum miejscowości zostały zainstalowane dekoracje świąteczne. Zarząd Osiedla  wykonał iluminacje świetlne na al. Gen. Sikorskiego, gdzie szczególnie zdobi bajeczna choinka 3D oraz rząd pięknie wystrojonych drzew kolorowymi światełkami. Natomiast na skwerku przy ul. Mickiewicza ustawiono 6 sztuk żywych choinek oraz wyjątkową dekorację w postaci Anioła.

Zarząd Osiedla serdecznie dziękuje p. Krystynie Rusin przewodniczącej Rady Powiatu za aranżację wykonanego oświetlenia, p. Justynie Długosiewicz Nadleśniczej z Nowej Dęby za podarowanie 7 sztuk żywych choinek oraz pracownikom Grupy Robót Publicznych przy UMIG Baranów Sandomierski za pomoc w instalowaniu iluminacji świetlnych.

Na ten świąteczny czas Bożego Narodzenia składamy wszystkim Mieszkańcom Skopania Osiedla dużo zdrowia, radości w gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2021.

Przewodniczący Zarządu Osiedla

Edward Rusin