Rusza nowa linia komunikacyjna!

29-01-2021

22 stycznia Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski podpisał umowę z przewoźnikiem przewozów autobusowych, przedmiotem której było utworzenie nowej linii komunikacyjnej w naszej Gminie.

Przypomnijmy…

4 stycznia podpisana została umowa z Wojewodą Podkarpackim w związku ze złożonym wcześniej wnioskiem o dofinansowanie zadania na ,,Świadczenie usługi przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej'', dzięki staraniom Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski i otrzymanym środkom zaplanowano, iż od 1 lutego utworzona zostanie nowa - V linia komunikacyjna na relacji Siedleszczany –Durdy przez Suchorzów, o długości ok. 20,0 km.

W związku z tym Burmistrz Miasta i Gminy zaprosił do składania ofert na w/w zadanie. Spośród czterech ofert jakie wpłynęły w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zapytania ofertowego wybrano ofertę firmy „USŁUGI MOTORYZACYJNE Andrzej Muciek” z siedzibą w Tarnobrzegu.

Warto podkreslić, że Powyższa linia będzie skomunikowana bezpośrednio z linią Tarnobrzeg- Siedleszczany.

Mamy nadzieję, że nowo utworzona linia ułatwi mieszkańcom przemieszczanie się po terenie Gminy oraz pozwoli w bezpieczny sposób i na czas dotrzeć do pracy lub do domu.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją o kursach, która została umieszona na stronie internejtowej UMiG Baranów Sandomeirski w zakładce Rozkład Jazdy

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur