Piknik sportowy w Skopaniu

16-09-2014

Zarząd Klubu Sportowego Wisan  serdecznie zaprasza do udziału    w pikniku sportowym, który odbędzie się 21 września 2014r. na stadionie w Skopaniu Osiedle.
W programie turniej piłkarski dzieci, mecze ligowe KS Wisan, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „RYBA NIE TYLKO DLA SPORTOWCA", degustacja potraw rybnych, pokaz wozów strażackich i inne atrakcje.

O godz. 14:00 pierwsze mecze turniejowe najmłodszych zawodników Klubu, trenujących            w ramach nowopowstałych drużyn. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału, a w szczególności rodziców, dziadków i całe rodziny do gorącego kibicowania.

Wstęp wolny !!! Rozpoczęcie  imprezy godz.  12.00

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo

Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca: