Ogłoszenie o wykazie gruntów

05-02-2021

Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski ogłasza wykaz gruntów przeznaczonych do sprzedaży w 2021r.  w formie przetargu w miejscowościach: Siedleszczany, Suchorzów, Dąbrowica, Baranów Sandomierski, Siedleszczany, Kaczaki i Wola Baranowska.

Działki położone w w/w miejscowościach to nieruchomości gruntowe, zebudowane i niezabudowane . Ogłoszenia o wykazach gruntów w poszczególnych miejscowościach znajdują się poniżej:

1. Siedleszczany -grunty przeznaczone do sprzedaży na cele rolne
  2. Suchorzów - grunty przeznaczone do sprzedaży na cele rolne.
  3. Dąbrowica  - grunty przeznaczone do sprzedaży na rzecz dotychczasowego dzierżawcy.
  4. Baranów Sandomierski - grunty przeznaczone do sprzedaży na poprawę zagospodarowania działek przyległych.
  5. Siedleszczany - grunty przeznaczone do sprzedaży na poprawę zagospodarowania działki przyległej.
  6. Kaczaki - grunty przeznaczone do sprzedaży na poprawę zagospodarowania działki przyległej.
  7. Dąbrowica - grunty przeznaczone do sprzedaży na poprawę zagospodarowania działek przyległych.
  8. Wola Baranowska - grunty przeznaczone do sprzedaży pod zabudowę.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących gruntów przeznaczonych na sprzedaż można uzyskać w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy pod. nr tel. 15 811 85 81 wew.122 lub 127 w godzinach pracy Urzędu.

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur