Ogłoszenie o sprzedaży samochodu w drodze licytacji ustnej

18-08-2014

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu w drodze licytacji ustnej

Urząd Miasta i Gminy Baranów Sandomierski sprzeda samochód marki, typ: FORD TRANSIT, 2,5D KOMBI, rok produkcji 1999, silnik o pojemności 2496,00 cm3,  kolor biały, przebieg 502 668 km. Przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.

Przetarg ustny odbędzie się w formie publicznej licytacji w dniu 05 września  2014 roku o godz. 1200 w sali nr 2 Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, ul. Gen. L. Okulickiego 1.

Cena wywoławcza: 3. 000 zł brutto.

Wadium w wysokości 100,00 zł, płatne przed przetargiem, najpóźniej w dniu przetargu do godz. 1100  na konto Gminy nr 90 9434 1067 2004 1400 0130 0010

W przetargu mogą brać udział osoby, które prawidłowo wniosą wadium. Wadium wniesione przez osobę, która wygra przetarg zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia samochodu.
W przypadku uchylenia się przez osobę, która wygra przetarg od zawarcia umowy, wadium przepada na rzecz sprzedającego. Pozostałym uczestnikom przetargu wadium zostanie zwrócone w formie, w jakiej zostało wniesione w terminie do 7 dni od dnia dokonania wyboru lub odrzucenia ofert.

Uczestnicy przetargu muszą przedłożyć komisji przetargowej:
1)      dowód wpłaty wadium,
2)      dokument tożsamości,
3)      w przypadku, gdy uczestnikiem przetargu jest podmiot gospodarczy lub inna osoba prawna: aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub odpis
z Krajowego Rejestru Sądowego – wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed terminem przetargu,
4)      osoby reprezentujące ww. podmioty muszą posiadać udzielone im potwierdzone urzędowo pełnomocnictwo do wzięcia udziału w przetargu,
5)      oświadczenie, że oferent zapoznał się z warunkami oraz dokumentacją przetargu
i przyjmuje  je bez zastrzeżeń,
6)      oświadczenie, że oferent zapoznał się ze stanem faktycznym i prawnym samochodu i nie wnosi zastrzeżeń.
Samochód można oglądać na terenie Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski ul. Gen. L. Okulickiego 1. Osoby zainteresowane oglądnięciem samochodu prosimy
o wcześniejszy kontakt z Panem Edmundem Smyklą, tel. 660713425.

Urząd Miasta i Gminy zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.

Szczegółowe uregulowania dotyczące sprzedaży samochodu zawiera zarządzenie Nr 94/2014 Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski z dnia 18 sierpnia 2014 r.

Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca: Tomasz Priuś