MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH

10-02-2014

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim zaprasza na bezpłatne konsultacje dotyczące Funduszy Europejskich

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych  (osoby fizyczne zamierzające założyć działalność gospodarczą lub podnieść kwalifikacje zawodowe, przedsiębiorców, stowarzyszenia, JST) na indywidualne konsultacje dotyczące pozyskiwania dotacji
z Funduszy Europejskich. Konsultanci będą też pomagać w procesie rozliczania realizowanych projektów.

Na konsultacje zapraszamy 21 lutego br.(piątek) w godzinach od 11:30 do 13:30 do Urzędu Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim.

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej
możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

Szczegółowych informacji udziela:
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
al.Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82
gpi@podkarpackie.pl
www.pife.podkarpackie.pl
www.rpo.podkarpackie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania środków na założenie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne.
Podczas spotkania zostaną omówione zasady ubiegania się o ten rodzaj wsparcia. Ponadto będzie można zapoznać się z ofertą bezpłatnych szkoleń, kursów i studiów podyplomowych, współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy Baranów Sandomierski 21 lutego (piątek)  o godz. 11.30.
Szczegółowe informacje udzielane są pod nr telefonu 17 747 64 88 lub e-mailowo: gpi@podkarpackie.pl
Udział w spotkaniach jest bezpłatny!

Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca: