Młodzieżowy Turniej Piłkarski

23-09-2014

W sobotę 22 września 2014 roku na stadionie w Baranowie Sandomierskim odbył się Młodzieżowy Turniej Piłkarski. Turniej ten był wynikiem realizacji projektu wychowanków Domu Dziecka w Skopaniu "Młodzież w działaniu" Akcja 1.2 Inicjatywy Młodzieżowe. Jego organizację wsparli Starosta Krzysztof Pitra oraz Burmistrz Jacek Hynowski. Do udziału w turnieju zostali zaproszeni uczniowie szkół w powiecie tarnobrzeskim i Miasta Tarnobrzega. Udział wzięli: Zespół Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierski, Zespół Szkół w Skopaniu (drużyna chłopców i dziewcząt), Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu oraz Zespół Sokół Tarnobrzeg. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła Szkoła Podstawowa nr 3  w Tarnobrzegu, drugie Zespół Szkół i Placówek w Baranowie Sandomierskim, natomiast trzecie Zespół Sokół Tarnobrzeg.

Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca: