Młodzież aktywna

23-09-2014

MŁODZIEŻ JEST AKTYWNA

Grupa młodzieży z Suchorzowa, zorganizowana jako „Ferajna z Suchorzowa” w ramach programu „Wygraj w Tysiąca” – edycja 2014r., otrzymała dotację 1000 zł, z przeznaczeniem na przywiezienie piasku na boisko do piłki siatkowej oraz zorganizowanie turnieju piłki siatkowej w Suchorzowie.
Najtrudniejszy etap został już zrealizowany. Dwie przyczepy piasku zostały przywiezione  i rozplantowane na boisku, częściowo ręcznie, częściowo przy pomocy specjalistycznego sprzętu (dzięki uprzejmości p. A. Jarkowskiego). Turniej piłki siatkowej planowany jest  na dzień 28 września 2014r., na pożegnanie lata i zakończenie sezonu rozgrywek.
Przy okazji turnieju odbędzie się szkolenie i pierwsza próba pływania kajakami zakupionymi w ramach projektu „Hajda na kajaki- organizacja wypożyczalni kajaków w Suchorzowie” realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej i Rozwoju Przedsiębiorczości w Gminie Baranów Sandomierski „Sokół” w ramach programu „Działaj Lokalnie”. Serdecznie zapraszamy.
Organizacja imprezy w tym dniu uzależniona jest od warunków pogodowych. Liczymy, ze pogoda się ustatkuje i pozwoli na miłą zabawę.

Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca: