KS WISAN Drużyną Dekady!

25-02-2021

Plebiscyt Sportowy Podkarpacia to najstarszy i najbardziej prestiżowy ranking sportowy w naszym regionie - za nami 61edycja!

W roku, w którym pandemia pokrzyżowała i zmieniła plany niejednokrotnie, plebiscyt przybrał nieco inną formę, ponieważ dotyczył nie tylko mijającego roku, lecz ostatniego dziesięciolecia.

Podczas trwania całej akcji  kibice wybrali najpopularniejszych i najlepszych w sześciu kategoriach tj.: Sportowiec Dekady – Mężczyźni, Sportowiec Dekady – Kobiety, Trener Dekady, Drużyna Dekady, Sportowy Talent Roku oraz Działacz Sportowy Dekady.

Plebiscyt, który od dawna króluje w naszym regionie prowadzony jest na szeroką skalę, a głosy oddawane przez Czytelników Nowin nagradzają najlepszych. W/w plebiscyt został przeprowadzony w dwóch etapach. Najpierw wybrano najpopularniejszych i najlepszych z każdego w sumie 25 miast i powiatów województwa podkarpackiego. Kolejno zwycięzcy etapów powiatowych rywalizowali w finale wojewódzkim.

Wśród najlepszych znalazł się Klub Sportowy Wisan Skopanie! Jak to się stało? Zgłoszony Klub rywalizował przez 4 tygodnie w głosowaniu Czytelników z innymi Drużynami  powiatu tarnobrzeskiego.  Doceniony przez kibiców został laureatem w tej kategorii w naszym powiecie! Otrzymując 47 głosów KS Wisan został Drużyną Dekady Powiatu Tarnobrzeskiego, jednocześnie awansując do etapu wojewódzkiego z zachowaniem zdobytych głosów. Klub Sportowy pochodzący z Gminy Baranów Sandomierski jako Zwycięzca jednej z kategorii plebiscytu otrzymał dyplom gratulacyjny potwierdzający zdobycie tytułu Drużyny Dekady w powiecie oraz  medal Plebiscytu Sportowego. W etapie wojewódzkim KS Wisan zakończył rywalizację na 11 pozycji.

Serdecznie Gratulujemy Drużynie Dekady, życząc kolejnych sportowych sukcesów !

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur