Konkurs „Lokalne inicjatywy. Edycja 2

12-02-2014

Konkurs „Lokalne inicjatywy. Edycja 2 –Przestrzeń działania” - JUŻ JEST

Czy w ubiegłym roku  podjąłeś jakieś działania dla dobra wspólnego - może wyremontowałeś, doposażyłeś jakąś świetlicę, zbudowałeś plac zabaw, zorganizowałeś imprezę środowiskową- przestrzeń Twoich działań jest nieograniczona ważne tylko by:
• Siedziba twojej organizacji, instytucji lub  grupy nieformalnej znajdowała się na terenie powiatu sandomierskiego, tarnobrzeskiego lub stalowowolskiego;
• Twoja inicjatywa uzyskała co najmniej dwie rekomendacje organizacji pozarządowych bądź instytucji współpracujących z nimi lub opinię przynajmniej dwóch beneficjentów inicjatywy.
• Na swoją inicjatywę nie wydałeś więcej niż 5 tys. PLN
Jeżeli  zrobiłeś coś dobrego dla innych, spełniasz powyższe warunki i masz ochotę zrobić jeszcze więcej wygrywając  1 000,00 PLN zł na kontynuację działania, wypełnij formularz i do 15 lutego zgłoś swoją inicjatywę do konkursu. Czekamy!!!
Więcej informacji na stronie:

www.fundacjasmk.pl

Osoba publikująca: Tomasz Priuś