Hala w Skopaniu z szansą na sukces!

11-02-2021

Jedna z największych inwestycji w naszej Gminie, którą chętnie się chwalimy została doceniona. Modernizacja i rozbudowa infrastruktury hali sportowej w Skopaniu przeszła pomyślnie procedury konkursowe jako najciekawsza modernizacja ukończona do 2020 roku. Obiekt zakwalifikował się do udziału w Finale Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” i pojawił się na interaktywnej mapie Polski wraz z indywidualną wizytówką obiektu w ramach „I Etapu XXV Edycji”.

Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” to największe i najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie wytyczające nowe trendy w budownictwie oraz promujące najlepsze modernizacje i nowe budowy w Polsce. Tym bardziej jest nam miło i jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w gronie nominowanych.

Zdjęcia przed i po realizacji wraz z opisem naszej inwestycji znajdują się linku poniżej:

Osoba publikująca: Magdalena Kosztur
Osoba aktualizująca: Magdalena Kosztur