HAJDA NA PLAC ZABAW

29-10-2014

Stowarzyszenie „Sokół” zgłosiło do Fundacji Aviva inicjatywę „HAJDA  NA PLAC ZABAW”. To jest nic innego tylko budowa placu zabaw dla dzieci w m. Suchorzów, od strony zwałowiska. Jest możliwość pozyskania kwoty 13 000 zł, pod warunkiem, że propozycja uzyska bardzo, bardzo dużo głosów. Głosować można (koniecznie trzeba!) codziennie, do 14 listopada 2014r. Z jednego IP można codziennie oddać 10 głosów. Bardzo liczymy na wszystkich, w szczególności mieszkańców Suchorzowa i gminy Baranów Sandomierski oraz osoby zaprzyjaźnione czasami z bardzo daleka. Zagłosowanie zabiera 5 minut. Liczymy na zaangażowanie, cierpliwość i mobilizację we współzawodnictwie. To cenna inicjatywa  i warto jej poświęcić uwagę i głos. Już dzisiaj dziękujemy za głosy.

Proszę o głos:  www.todlamnieważne.pl – inicjatywa „HAJDA NA PLAC ZABAW”.

Małgorzata Król

Osoba publikująca: Tomasz Priuś