Dotacje dla bezrobotnych kobiet!

27-02-2014

Dotacje dla bezrobotnych kobiet!

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu „Kobiety sukcesu”  przez Tarnobrzeską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z warunkami uczestnictwa w projekcie.

Projekt „Kobiety sukcesu” polega na możliwości uzyskania dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Zgłoszenia do udziału będą mogły składać bezrobotne kobiety w wieku do 30 lat zamieszkałe na terenie powiatów: jasielskiego, dębickiego, tarnobrzeskiego (bez miasta Tarnobrzega) lub mieleckiego. W ramach projektu uczestniczki będą mogły  uzyskać wsparcie finansowe w wysokości do 40 000 złotych na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz wsparcie szkoleniowe i doradcze.

Bardziej szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej www.kobietysukcesutarr.pl lub pod numerem tel. 15 822 00 22, 533 399 367

Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca: