Debata "Aktywna młodzież- budujemy społeczeństwo obywatelskie"

26-03-2014

AKTYWNA MŁODZIEŻ

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Skopaniu zapraszają wszystkich zainteresowanych na debatę pt. „ Aktywna młodzież – budujemy społeczeństwo obywatelskie”, dotyczącą form aktywności oraz zaangażowania młodzieży w życie społeczne i obywatelskie.

Spotkanie organizowane jest w ramach rekrutacji  do  XX Sesji  Sejmu Dzieci i Młodzieży,  organizowanej przez Kancelarię Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej  w porozumieniu z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej, Ośrodkiem  Rozwoju Edukacji i Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Debata odbędzie się 30 marca 2014 roku o godzinie 14.00 w Środowiskowym Domu Kultury w Skopaniu. Dyskusję poprowadzą  uczennice gimnazjum w Skopaniu: Paulina Biłas i Natalia Marek.

Osoba publikująca: Tomasz Priuś
Osoba aktualizująca: Tomasz Priuś